Largohet De Gea, Mourinho gjen super zëvendësimin e tij (FOTO) – Lajmi.net
Largohet De Gea, Mourinho gjen super zëvendësimin e tij (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoPremier LeagueSerie ASport 17:21, 15 May 2017
Jose Mourinho synon të përforcohet nga ish skuadra e tij, Inter.

Inter dhe portieri Samir Handanovic, mund të ndahen në fund të sezonit.

Mediet në Itali raportojnë se Manchester United synon transferimin e portierit slloven të Interit, si zëvendësues i David De Gea.

Manchester United është në finale të Europa League, dhe në rast triumfi siguron Ligën e Kampionëve, dhe ky mund të jetë shkas që Handanovic t’i thotë po ofertës së tyre./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals