Lamtumirë PSG, Cavani kthehet në Serie A – Lajmi.net
Lamtumirë PSG, Cavani kthehet në Serie A
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 7:21, 12 January 2018
Edinson Cavani mund të rikthehet në Serie A.

Edinson Cavani do të kthehet në Itali? Tani jo, por në qershor është e mundshme.

Vëllai dhe menaxheri i tij, Fernando Guglielmone ka theksuar se Cavani mund të luajë sërish në Serie A, në të ardhmen.

“Cavani është mirë dhe përgatitet të hyjë në histori të PSG-së, që është një rekord i rëndësishëm. Mund të bëhet golashënuesi më i mirë i ekipit në të gjitha garat”, u shpreh  ai, përcjell “lajmi.net”.

“Për momentin nuk kemi plan të largohemi nga Franca. Cavani në Inter ose në Napoli? Në futboll nuk duhet thënë kurrë, nuk përjashtoj asgjë”, theksoi Guglielmone. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy