Lamtumirë Milan, nënshkruan me Atletico Madridin (FOTO) – Lajmi.net
Lamtumirë Milan, nënshkruan me Atletico Madridin (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 11:57, 18 March 2017
Atletico Madrid kërkon një përforcim nga Milan.

Milan mund të mbetet pa një prej futbollistëve më të mirë të ekipit.

Atletico Madrid ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit Suso, raporton e përditshmja sportive italiane “Gazzetta dello Sport”.

Suso ka shkëlqyer me paraqitjet e tij gjatë këtij sezoni për “Rossonerët”, përcjell “lajmi.net”.

Diego Simeone admiron kualitetet e Susos dhe beson se do të ishte përforcim i nevojshëm në Atletico Madrid. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO