Lamtumirë Juventus, Asamoah kryen testet mjekësore me Interin – Lajmi.net
Lamtumirë Juventus, Asamoah kryen testet mjekësore me Interin
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:29, 15 May 2018
Kwadwo Asamoah do të largohet nga klubi si futbollist i lirë pas përfundimit të këtij sezoni.

Kwadwo Asamoah ka kryer testet mjekësore në Inter.

Mbrojtësi i Juventusit do të largohet nga klubi si futbollist i lirë pas përfundimit të këtij sezoni.

Asamoah ka kryer testet mjekësore te skuadra milaneze ku do të luajë nga edicioni i ri, përcjell “lajmi.net”.

Asamoah po ashtu thuhet se ka arritur marrëveshje për kontratë deri më 2021 me pagë prej 3 milionë euro në sezon. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO