Lamtumirë Arsenal, Wilshere te rivali i Premierligës – Lajmi.net
Lamtumirë Arsenal, Wilshere te rivali i Premierligës
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:23, 14 March 2018
"The Sun" ka njoftuar se mesfushori anglez Jack Wilshere mund të mbetet në Premierligë.

Jack Wilshere pritet të largohet nga Arsenal, pas përfundimit të këtij sezoni.

“The Sun” ka njoftuar se mesfushori anglez mund të mbetet në Premierligë duke nënshkruar me ekipin e Evertonit.

Wilshere së fundmi është përmendur edhe si objektiv i Milanit dhe Juventusit në Serie A. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO