Lajm fantastik për tifozët e Juventusit (FOTO) – Lajmi.net
Lajm fantastik për tifozët e Juventusit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:31, 17 May 2017
Mario Mandzukic pritet të mbetet në Juventus.

Juventus i ka ofruar kontratë të re sulmuesit Mario Mandzukic.

E përditshmja italiane “Il Messaggero” raporton se klubi torinez ka vendosur ta mbajë yllin kroat.

Mandzukic është një nga futbollistët kryesorë të Juventusit gjatë këtij sezoni, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, menaxheri i tij pritet të mbërrijë në Itali për të diskutuar detajet e fundit për vazhdimin e kontratës së Mandzukicit në Juventus. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Juventus, Mario Mandzukic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper