Ky fëmijë humb shokun më të mirë, shikoni si reagon (Video) – Lajmi.net
Ky fëmijë humb shokun më të mirë, shikoni si reagon (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 18:49, 19 March 2017
Disa mësime të jetës vijnë herët. T'i thuash lamtumirë atyre që i doni nuk është asnjëherë e lehtë, por ne të gjithë duhet të forcohemi dhe të pranojmë largimin kur vjen çasti.

Ky djalosh, Jesse, ndoshta është duke mësuar për herë të parë për këtë, transmeton lajmi.net

Ca fjalë të mira, një puthje dhe një lamtumirë, gjithçka është një proces. Reagimi, gjithashtu. Lotët vijnë në sipërfaqe për atë që ju largohet dhe kjo tregon që realisht nuk ka një lamtumirë përgjithmonë.

Lotët tregojnë se ju i mbani në zemër ata çdo herë, dhe ata do të jenë pjesë e juaja gjithmonë.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fëmijë, Peshk, tualet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool