Ky do të jetë transferimi i parë i kinezëve te Milani (FOTO) – Lajmi.net
Ky do të jetë transferimi i parë i kinezëve te Milani (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoSerie ASport 19:18, 28 February 2017
Milani ka “shënjestruar” transferimin e parë që do të bëjë pas ardhjes së pronarëve të rinj kinez.

Mediet në Itali raportojnë se ‘Rossonerët’ do të hidhen në sulm për të nënshkruar me sulmuesin e Dortmundit, Pierre-Emierick Aubameyang.

Sulmuesi nga Gaboni i Dortmundit e ka shprehur se do të largohet nga skuadra gjermane dhe Milani mund të fitoje duelin me Realin për sulmuesin, që do të rikthehej tek kuqezinjtë, ku ai ka qenë më parë.

Aubameyang ka qenë pjesë e Milanit edhe në të kaluarën, por klubi kuqezi nuk kishte besuar në aftësitë e tij./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6   

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush