Ky do të jetë Galaxy Note 8 (Foto) – Lajmi.net
Ky do të jetë Galaxy Note 8 (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 14:04, 1 August 2017
Pamjet e para të Galaxy Note 8, i cili pritet të dalë më 23 gusht, sapo kanë dalë në internet, me një sërë pamjesh që tregojnë pajisjen me ngjyra të ndryshme dhe në kënde të ndryshme.

Fotot vijnë nga leaker-i i përhershëm i telefonëve, Evan Blass, i cili i ka postuar në Twitter.

Note 8 duhet të kenë një ekran prej 6.3 polsh. Ekrani do të jetë i tipit “Infinity, që e kemi parë tek Galaxy S8. Por Note 8 nuk do të jetë smartphone- më i madh i Samsung vetëm nga përmasat. I tillë do të jetë dhe çmimi, që sipas zërave mund të shkojë në 1 mijë euro. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: galaxy note 8

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble