Kur gatopardi përdoret si jastëk (Video) – Lajmi.net
Kur gatopardi përdoret si jastëk (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 14:00, 19 March 2017
Gatopardi është një mace e madhe shumë e rrezikshme, mirëpo është e tillë që i pëlqen kujdesi për të dhe ka dëshirë njejtë të kujdeset për dikë.

Ky njeri ka shkuar në një dhomë ku ka hyrë gatopardi i cili u shtri bashkë me të. Ai e ka ledhatuar vazhdimisht gatopardin, ndërkaq kafsha afrohej çdo herë e më shumë tek ai, shkruan lajmi.net

Më pas kafsha merrte pozicionin e jastëkut dhe ia ledhatonte dorën këtij burri.

Shikoni videon për më shumë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: gatopardi, Jastëk

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball