Kujdes nga ky mesazh! Ja tmerri që kaluan këto vajza (Video) – Lajmi.net
Kujdes nga ky mesazh! Ja tmerri që kaluan këto vajza (Video)
Autori: Lajmi.net FunKurioziteteRrjetet Sociale 12:14, 15 January 2017
Një mesazh “mbinatyror” që raportohet se është dërguar nga një “grup satanik” ka pushtuar dy vajza. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në Peru dhe vajzat janë shtruar në spitalin e Hipolito Unanue.

Pas marrin mesazhin në “Whatsapp”, vajzat nisën të lëshonin tinguj të çuditshëm në dhomën e tyre.

Anëtarët e familjes u tmerruan kur i panë në atë gjendje dhe i transportuan në spital. Mjekët thanë se vajzat ishin histerike kur mbërritën në spital.

 

Fjalët kyçe: histeri, mesazh, vajza, WhatsApp

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals