Kuize – Page 13 – Lajmi.net

20 July, 2016

Kuiz: A i dini kryeqytetet e këtyre 27 vendeve evropiane?

Vetëm 37% e studentëve arritën t'iu përgjigjeshin më shumë se 13 të sakta.

19 July, 2016

Kuiz: Zbuloni a jeni shqiptar i vërtetë?

Jeni kurioz të kuptoni sa keni zemër shqiptari? Atëherë zbulojeni me anë të këtyre pyetjeve.

18 July, 2016

Kuiz: Ja cilën punë duhet ta bëni në bazë të njohurive tuaja të përgjithshme

Bëni një përpjekje dhe shihni cila duhet të jetë karriera juaj! Kuizin e gjeni më poshtë.

15 July, 2016

Kuiz: Mësoni cili është stili juaj

Duke iu përgjigjur pyetjeve të mëposhtme, ju do ta kuptoni se cilës dekadë i përkisni,

29 March, 2016

Test i syve: A mund të shihni aq mirë sa mendoni?

Sytë e tuaj thonë shumë për personalitetin dhe aftësitë që keni. Çfarë thonë sytë e

24 March, 2016

Nëse jeni të saktë në të gjitha pyetjet e këtij testi, jeni më të mençur se shumica

A mendoni se keni nivel më të lartë të inteligjencës se të tjerët? Provojeni këtë

21 March, 2016

A mund t’i qëlloni emrat e vjetër të shteteve të sotshme?

Në këtë kuiz do të keni emrin e vjetër të shtetit, kurse ju duhet ta

13 March, 2016

Udhëtimet – Pritjet vs. Realiteti

Me gjasë keni parë fotografitë e bukura të vendeve të ndryshme të famshme turistike në

2 March, 2016

A mund t’i gjeni emrat e futbollistëve vetëm nga sytë e tyre?

Provoni që të gjeni emrat e futbollistëve të njohur vetëm nga sytë e tyre. Është

23 January, 2016

Vetëm 7% e njerëzve e zgjidhin këtë detyrë (Video)

Është koha e iluzioneve optike dhe detyrave online.

 

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool