Krijon llambë që reagon me stuhi sa herë që Trump poston në Twitter – Lajmi.net
Krijon llambë që reagon me stuhi sa herë që Trump poston në Twitter
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:54, 11 October 2017
Parse Error është një artist francez i lindur në Marsejë dhe ka krijuar një llambë e cila reagon në kohë reale sa herë që Donald Trump shkruan në twitter.

Kjo llambë është e aftë të reagojë në kohë reale ndaj mesazheve të postuara në Twitter, duke krijuar stuhi sa herë që postohet diçka, transmeton lajmi.net

Drita e llambës lëkundet dhe krijohen një sërë rrufesh.

Këtë e ka realizuar duke menduar se Trump mishëron epokë të rrezikshme, si dhe fjalët e këtij njeriu në një rrjet social mund të rrezikojë fatin e miliona njerëzve.

Llamba politike, siç e quan artisti, fshehë natyrën e vërtetë prapa një objekti të bukur, i cili menjëherë ndryshon sjelljen e vëzhguesit kur zbulohet qëllimi i tij, duke shkaktuar ankth. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Artisti, llambë, reagim, Rrufe, Trump

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan