Kolumnisti egjiptian për Salah: Hiqe mjekrën, po dukesh si terrorist – Lajmi.net
Kolumnisti egjiptian për Salah: Hiqe mjekrën, po dukesh si terrorist
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:56, 13 March 2018
Montaser mendon që Salah duhet të heqë mjekrën, sepse sipas tij ngjason me ekstremistë dhe terroristë.

Kolumnisti egjptian, Salah Montaser, e ka një kërkesë për yllin e Liverpoolit, Mohamed Salah.

Ai i ka kërkuar Salahut që të heqë mjekrën, përcjellë “Lajmi.net”.

Montaser mendon që Salah duhet të heqë mjekrën, sepse sipas tij ngjason me ekstremistë dhe terroristë.

Kjo kërkesë ka bërë bujë të madhe në opinion dhe tifozët kanë mbajtur krahun e lojtarit, duke e konsideruar atë si zgjedhje personale. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Mohamed Salah

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan