Koha të relaksoheni, kjo video do t’ju bëjë të qeshni shumë (Video) – Lajmi.net
Koha të relaksoheni, kjo video do t’ju bëjë të qeshni shumë (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 21:09, 13 May 2017
Ku ka më mirë se sa mbrëmja t'ju gjejë të relaksuar? Shikoni videon më poshtë dhe do të arrini kulmin e së qeshurës.

/Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Video qesharake

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball