Kjo grua ka frikë se të pasmet e saj do të shpërthejnë – Lajmi.net
Kjo grua ka frikë se të pasmet e saj do të shpërthejnë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 22:51, 9 March 2018
Një grua nga Anglia është shumë e frikësuar se të pasmet e saj do të shpërthejnë.

Star Delguidice, 28 vjeç, nga Birmingham , fluturoi në Turqi në dhjetor për të marrë implantet që ishin dyfishi i madhësisë së rekomanduar, në një procedurë shtatë-orëshe.

Të pasmet e saj ishin aq të mëdha se ajo qëndroi gjatë gjithë kohës në këmbë gjatë nje emisioni televiziv live, sepse ajo nuk guxoi të ulej sepse ato mund të shpërthenin në çdo moment, transmeton lajmi.net.

Star, i cila së pari kishte operacion në moshën 18 vjeçare dhe ka shpenzuar 230,000 paund për të ndryshuar fytyrën dhe figurën e saj, kurse ipmlantet e fundit i kanë kushtuar 15,000 funta. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Operacion, shpërthim, Të pasmet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball