Kjo është sozia më reale e Lionel Messit – Lajmi.net
Kjo është sozia më reale e Lionel Messit
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 22:26, 11 February 2018
Çdo ditë kemi lajme për njerëzit nëpër botë që i ngjasojnë yllit të Barcelonës, Lionel Messi.

I fundit që ishte shfaqur e që jetonte, ishte një tifoz i madh i argjentinasit në Iran.

Por tani në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi që daton në më shumë se 100 vite.

Fotografia kurioze është shpërndarë në Twitter dhe ka përhapur interesim të madh anembanë botës.

“Lionel Messi mund të bëjë gjithçka, këtu e shohim duke punuar në një minierë qymyri në jugun e Uellsit në vitin 1904”, thuhet në postim./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Lionel Messi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy