Kjo është renditja aktuale në La Liga (FOTO) – Lajmi.net
Kjo është renditja aktuale në La Liga (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 23:00, 19 March 2017
Janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së 28-të të La Ligas.

Real Madrid ka ruajtur kreun me fitoren 1-2 në udhëtim te Bilbao.

Fitore ka shënuar edhe Barcelona në ‘Camp Nou’,  ndaj Valencias me rezultat 4:2./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: La Liga, Real Madrid, SC Barcelona

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper