Kjo është mësuesja 22-vjeçare që bënte seks me nxënësit, i priste me këmishë të veçantë në shtëpi – Lajmi.net
Kjo është mësuesja 22-vjeçare që bënte seks me nxënësit, i priste me këmishë të veçantë në shtëpi
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 22:00, 5 December 2017
Ajo është 22 vjeçe dhe është e martuar.

Kjo është mësuesja Hunter Day, e cila priste nxënësin e saj në shtëpi për të abuzuar më pas seksualisht me të.

Hunter Day u zbulua nga një baba i një djali, ku ajo i shkruante mesazh se e priste në dhomën e saj.

22-vjeçarja që jepte mësim në një shkollë 9-vjeçare në Oklahoma të SHBA-së, i detyronte nxënësit që të bënin seks me të.

Për më tepër, ajo i priste në shtëpi me një veshje të veçantë.

Tashmë, ajo pritet që të marrë dënimin përkatës, ndërsa autoritetet bëjnë me dije se e kanë përjashtuar nga shkolla.

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO