Kjo bukuroshe seksi ka linja trupore të pabesueshme (Foto/Video) – Lajmi.net
Kjo bukuroshe seksi ka linja trupore të pabesueshme (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FunLifestyleLoveSex 14:57, 18 April 2017
Iskra Lawrence ka befasuar të gjithë me linjat e saj trupore

Kjo bjondië teksa po reklamonte disa bikini për një kompani, ka rënë në sy për tjetër gjë, dhe kjo është shumë e kuptueshme pse, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.net.

Ajo është komentuatr mjaft shumë nga personat që e kanë parë këtë reklamë, për shkak të linjave të saj trupore, e sidomos të pasmeve dhe jo për shkak të produktit që ajo po e reklamonte.

26-vjeçarja shihet në një video teksa luan me gjoksin e saj duke i çmendur fansat.

Kjo bukuroshe ka afërsisht 3.3 milionë ndjekës në Instagram. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Iskra Lawrence

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown