Këto janë bikinit e reja për plazh (Foto/Video) – Lajmi.net
Këto janë bikinit e reja për plazh (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FunLifestyleLoveSex 14:03, 20 April 2017
Disa veshje mjaft të çuditshme janë shfaqur në internet, por duket se nuk janë pëlqyer shumë

Të modeluara nga një zeshkane e mrekullueshme, këto bikini kanë një dizajn të arit që mezi i mbulon pjesët intim të një femre, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net.

Këto bikini nuk kanë mbulim në pjesët e barkut, vetëm në pjesët intime dhe një pjesë të qafës.

Këto bikini duket se nuk i kanë pëlqyer shumë femrave, madje edhe kanë pyetur se çfarë janë këto, sepse ishin habitur nga dizajni i tyre. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bikinit e reja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals