Kështu reagoi Donnarumma kur tifozët ia hodhën paratë false (VIDEO) – Lajmi.net
Kështu reagoi Donnarumma kur tifozët ia hodhën paratë false (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 0:04, 19 June 2017
Tifozët e Milanit kanë filluar hakmarrjet për portierin e tyre në largim, Gianluigi Donnarumman.

Portieri 18 vjeçari italian ka bërë publike dëshirën e tij për të mos vazhduar kontratën me Milanit dhe të largohet nga klubi këtë verë ose në vitin e ardhshëm kur edhe i skadon kontrata.

Megjithatë, këtë vendim të tij nuk e kanë pritur tifozët Rossonerë të cilët e shihnit Donnarumman si pjesë përbërëse e Milanit të ri që do të rilind.

Kështu, tifozët e Milanit e kanë vënë në siklet italianin që ndodhet me kombëtaren e Italisë U-21 në Kampionatin Evropian në Poloni.

Në videon e mëposhtme mund të shikoni reagimin e 18 vjeçarit në momentin kur tifozët ia hodhën paratë false./lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gianluigi Donnarumma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion