Keni pasur probleme me dërgimin e mesazheve në Snapchat? Ja çfarë ka ndodhur – Lajmi.net
Keni pasur probleme me dërgimin e mesazheve në Snapchat? Ja çfarë ka ndodhur
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 18:39, 10 October 2017
Ditëve të fundit, shumë përdorues të Snapchat janë ankuar në lidhje me funksionimin e tij.

Problemi kyq ishte dështimi i dërgimit të mesazheve dhe kjo ka ndodhur tek shumë përdorues në mbarë botën duke i irrituar të gjithë, transmeton lajmi.net

Por, siç duket problemi është rregulluar dhe ka qenë gjithëpërfshirës e nuk bëhet fjalë për ndonjë sulm të mundshëm kibernetik ose diçka të ngjashme.

Snapchat në shumicën e llogarive të përdoruesve është kthyer në normalitet dhe thashethemet se rrjeti social do të mbyllet, janë të rreme./Lajmi.net/ 

Fjalët kyçe: Snapchat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3