Kardio-stërvitjet 15-minutëshe për djegien e kalorive dhe për forcim të tërë trupit (Video) – Lajmi.net
Kardio-stërvitjet 15-minutëshe për djegien e kalorive dhe për forcim të tërë trupit (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 18:33, 28 January 2017
Të dashura dama, nëse dëshironi të hiqni peshën e tepërt trupore, duhet patjetër të djersiteni mirë! Dhe çfarë është më mirë për këtë? – Kardio-stërvitja!

15 minuta kardio-stërvitje intensive çdo ditë është e gjitha që ju nevojitet që shpejt t’i arrini rezultatet, transmeton Telegrafi.

Shtoni edhe 10 minuta ushtrime mbi partnerin dhe gjithsej 25 minuta sakrifikim të kohës së lirë do të jenë stërvitje të shkëlqyeshme për tërë trupin.

Shikoni xhirimin me kardio-stërvitjen e shkëlqyeshme dhe filloni luftën tuaj kundër kilogramëve që tani!

Fjalët kyçe: Ushtrimet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master