Kafshët në pasqyrë, reagim mahnitës (Video) – Lajmi.net
Kafshët në pasqyrë, reagim mahnitës (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:05, 7 January 2018
Këto kafshë kanë reaguar çuditshëm në pasyqrimin e tyre.

Ata janë frikësuar, kanë luajtur, kanë treguar para pasqyrës fuqinë e vet por gjithashtu edhe janë ndalur dhe vetëm kanë shikuar, shkruan lajmi.net

Në grupe dhe të vetëm, këto kafshë tregojnë më së miri atë që ndodhë kur natyra ka në vete përzierje me të ashtuquajturën teknologji. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Kafshë, Pasqyrë, reagim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan