Juventus – Milan, dënohet futbollisti i njohur (VIDEO) – Lajmi.net
Juventus – Milan, dënohet futbollisti i njohur (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:34, 14 March 2017
Sulmuesi i Milanit, Carlos Bacca është në rrezik.

Sulmuesi i Milanit, Carlos Bacca do t’ia sheh sherrin reagimit të tij pas humbjes 2:1 nga Juventus.

Ylli kolumbian konfrontoi gjyqtarin Massa pas ndeshjes, i pakënaqur me penalltinë e akorduar në favor të Juventusit të cilën e shndërroi në golin e fitores Paulo Dybala.

“Gazzetta dello Sport” shkruan se Bacca do të dënohet për sjelljen e tij, përcjell “lajmi.net”.

Ai pritet të suspendohet për së paku dy ndeshje. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Carlos Bacca, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan