Juventus – Barcelona, shikojeni çfarë ndodhi në ndeshjen e fundit në çerekfinale (VIDEO) – Lajmi.net
Juventus – Barcelona, shikojeni çfarë ndodhi në ndeshjen e fundit në çerekfinale (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:29, 17 March 2017
Në sezonin 2002/2003, Juventus dhe Barcelona janë takuar në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Dy duelet u mbyllën 1:1 por në vazhdime të takimit në Camp Nou goli i Marcelo Zalayetas e kualifikoi ekipin italian në gjysmëfinale.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master