Ju mund të rreshtoheni gjithashtu: Dreri pret në linjë për akullore (Video) – Lajmi.net
Ju mund të rreshtoheni gjithashtu: Dreri pret në linjë për akullore (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 22:47, 11 June 2018
Dreri ndalon këtu ... për akullore.

Pamjet e fundit nga Parku Nara i Japonisë janë shfaqur duke treguar një drer të egër, të egër, që me sa duket po pret në radhë për një akullore të ftohtë.

Shumica e drerëve dhe njerëzve do të jenë të tronditur nga takime të tilla të ngushta, por Parku i Nara aktualisht është shtëpia e përafërsisht 1,200 drerëve, transmeton lajmi.net.

E konsideruar si një thesar natyror nga besimtarët Shinto, nuk është çudi që ky dre nuk ka durim të presë më shumë se 30 sekonda në rresht – sidomos me një bollëk akulloresh! /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO