Ju kujtohet gruaja në foto që peshonte rreth 500 kilogramë?! Ja si duket sot (Foto/Video) – Lajmi.net
Ju kujtohet gruaja në foto që peshonte rreth 500 kilogramë?! Ja si duket sot (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyleShëndeti 21:29, 9 April 2017
Marja Rosales ishte pjesë e mediave një kohë të gjatë për shkak të peshës së madhe të saj, por sot ajo duket krejtësisht ndryshe.

Ajo gjithë ditën e saj ishte e detyruar ta kalonte në shtrat dhe mezi merrte frymë nga pesha e tepërt, transmeton lajmi.net

Me ndihmën e mjekëve dhe vullnetin e saj për të humbur peshë, ajo sot peshon vetëm 90 kilogramë.

Kjo histori, mund të jetë inspirim për të gjithë personat me mbipeshë që duan të kenë një jetë normale./Lajmi.net/ 

66htxun9eyoo 6200 mayra-rosales-loses-800-pounds-picture-half-ton-killer-mayra-begins-her-weight-loss-journey

Fjalët kyçe: gruaja, mbi pesha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown