Jo të gjithë duan të luajnë te Barcelona, lojtari i njohur kërkon largimin – Lajmi.net
Jo të gjithë duan të luajnë te Barcelona, lojtari i njohur kërkon largimin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:25, 12 June 2018
Sipas "Sport", ai iu ka komunikuar drejtuesve të klubit vendimin për t'u larguar.

Jo të gjithë lojtarët duan të qëndrojnë te Barcelona.

Portieri Jasper Cillessen, ka kërkuar që të largohet, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Sport”, ai iu ka komunikuar drejtuesve të klubit vendimin për t’u larguar.

Holandezi është portieri i dytë te Barca, pas startuesit Ter Stegen.

Pikërisht për këtë arsye, Cillessen kërkon ekip të ri. /Lajmi.net/

Rezultate imazhesh për jasper cillessen

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO