Japonezët ‘shfrenojnë’ fantazinë me modelet e makinave (Foto) – Lajmi.net
Japonezët ‘shfrenojnë’ fantazinë me modelet e makinave (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 18:50, 28 October 2017
Tokio Motor Show, është spektakti më i madh i prezantimit të modeleve më të reja të makinave dhe dizajneve të konceptuara për të ardhmen.

Eventi fillon mëngjesin e sotëm në kryeqytetin japonez dhe do të qëndrojë i hapur deri më datë 5 nëntor, ndërsa pritet të vizitohet nga miliona njerëz.
Publiku do të njihet me modelet më të mira dhe ato më të ‘çmendura’ të makinave, në të cilat prodhuesit japonezë kanë ‘shfrenuar’ fantazinë e tyre.

Fjalët kyçe: Japoni, Makinat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble