Ja si testohet Volkswagen Arteon në Ukrainë (VIDEO) – Lajmi.net
Ja si testohet Volkswagen Arteon në Ukrainë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 20:46, 27 November 2017
Vlerësimet e veturave nga amator të kësaj fushe, nganjëherë sjell disa mënyra interesante testimi.

I tillë është edhe testimi i VW Arteon nga një ngasës entuziast i këtij modeli i cili ka gjetur një mënyrë veçantë për testim.

Ai ka zgjedhur të dashurën e tij Ukrainase e cila provon të gjitha hapësirat e veturës.

Volkswagen Arteon është modeli pasardhës i Volkswagen Passat CC dhe në Gjermani shitet me një çmim prej rreth 50,000 Euro. Ky çmim është për modelin bazik me benzinë.

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush