Ja si ta rrisni gjoksin, pa pasur nevojë për operacione – Lajmi.net
Ja si ta rrisni gjoksin, pa pasur nevojë për operacione
Autori: Lajmi.net FunLifestyleLoveSex 18:56, 8 May 2017
Nëse dëshironi të tërhiqni vëmendjen rreth dekoltesë suaj apo për fustanin e caktuar që nxjerrë në pah gjoksin tuaj, nuk duhet të brengoseni, sepse mund t’ju ndihmojnë këto truke

Nuk keni nevojë të blini reçipeta të shtrenjtë apo të mendoni për operacione estetike.

Me këto këshilla do të rrisni gjoksin.

1. Dy reçipeta

Kështu është e thjeshtë, por ka efekt!

2. Shtojcat

Vihen në reçipeta dhe përnjëherë zmadhohet gjoksi.

3. Kapëset

Bretelat në shpinë bashkojini me kapëse. Kështu do të bëni një dekolte të bujshme.

4. Konstruktimi

Pak grim dhe disa nuanca hijesimi do të bëjë magji të vërtetë për rritje vizuale të gjoksit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Femrat, Gjoksi, Këshilla

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble