Ja çfarë ndodh nëse aksidentoheni me veturë në shpejtësi 190kmh – Lajmi.net
Ja çfarë ndodh nëse aksidentoheni me veturë në shpejtësi 190kmh
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 19:06, 3 October 2018
E vërteta është se, aksidentet me veturë janë të tmerrshme, qoftë vetëm duke i shikuar apo edhe duke i përjetuar.

Veturat e reja janë më të sigurta me disa pajisje shtesë, senzorë dhe çanta ajri. Por, të gjitha këto gjëra janë të dobishme në aksidente me shpejtësi më të vogla, por çfarë ndodh në shpejtësi më të mëdha?

Për ta kuptuar këtë, dikush e ka postuar një video në YouTube ku shfaqet një Ford Focus duke u përplasur me një shpejtësi prej 190kmh.

Shikojeni videon:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO