iPhone X prej 4,000 dollarësh me baterinë e vet diellore – Lajmi.net
iPhone X prej 4,000 dollarësh me baterinë e vet diellore
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 15:34, 17 May 2018
Një prodhuesi rus i aksesorëve, i quajtur Caviar, lëshoi ​​një nga iPhone më të shtrenjtë që mund të blini.

IPhone X Tesla është  një iPhone X i përshtatur dhe praruar në karbon dhe ari dhe ndërtuar me një bateri diellore. Pajisja fillon në më shumë se 4.000 dollarë.

Caviar është i njohur për të bërë pajisje të përpunuara që kushtojnë mijëra dollarë.

Ajo vjen në dy modele: 64 GB dhe 256 GB, të cilat kushtojnë rreth $ 4,064 dhe 4,847 $ respektivisht. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO