Historia prekëse: Fotoja që ka thyer zemrat e njerëzve (Foto) – Lajmi.net
Historia prekëse: Fotoja që ka thyer zemrat e njerëzve (Foto)
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 1:52, 4 May 2017
Kjo foto virale ka thyer zemrat e miliona njerëzve

Australiani Marty Tonkin mban në krah trupin e bebes Nixon Tonkin.

Babai i ri mbyll sytë dhe prek hundën e të birit të sapolindur.

 Nixon vdiq 30 minuta pas lindjes, për shkak të një operacioni të vështirë cezarian.

Ai ngeci për ca kohë në kanalin e lindjes së mamasë.

Autoritetet kanë nisur një hetim për të zbuluar nëse vdekja e tij mund të parandalohej. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Babai, fëmija

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool