Haradinaj përplaset me sigurimin e Kuvendit (FOTO – VIDEO) – Lajmi.net
Haradinaj përplaset me sigurimin e Kuvendit (FOTO – VIDEO)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 12:58, 31 October 2015
LIderët e Opozitës, duke dërguar peticionin në Kuvend
Liderët opozitarë Visar Ymeri nga Vetëvendosje, Ramush Haradinaj nga AAK-ja dhe Fatmir Limaj i Nismes, janë penguar nga sigurimi i Kuvendit të Kosovës që të fusin brenda disa dosje ku në to shkruhej “Peticion”, raporton Indeksonline.

Haradinaj më pas është përplasur me sigurimin dhe ka arritur të hyjë me forcë brenda.

Ndërkohë opozita pati paralajmëruar mbajtjen e një konference në orën 12:30 në objektin e Kuvendit të Kosovës.

 

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO