Hapi një gropë të madhe në oborr, mendonin se ishte çmendur, por çfarë bëri ai (Foto) – Lajmi.net
Hapi një gropë të madhe në oborr, mendonin se ishte çmendur, por çfarë bëri ai (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 20:46, 20 March 2017
Çdokush prej nesh ka ide “të egra” për shtëpi dhe kur një ide të vjen në mendje dëshiron që me çdo kusht ta bësh realitet, por jo të gjithë në fakt e ndjekin këtë teori.

Kur bëhet fjalë për projekte të mëdha në oborrin e shtëpisë, ajo merr një kohë të gjatë dhe përpjekje për të ekzekutuar diçka të mirë.

Kur Wayne Martin filloi gërmimin e një vrime masive në oborrin e tij, fqinjët mendonin se ai ishte i çmendur.

Ata nuk e dinin se në të vërtetë ai kishte një nga projektet më ambicioze të ndërtimit të një shtëpie që ne kemi parë ndonjëherë.

Dhe kur ai projekt erdhi në jetë, të gjithë po digjeshin nga brenda. Përgatituni të ndjeheni dhe ju xhelozë kur të shihni atë që ai ka bërë.

Ndiqni fotot hap pas hapi për të shkuar te rezultati final. Kush e di sa do jetë lodhur për të arritur gjithë atë.

Fjalët kyçe: Gropa, oborri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy