Gurdiola i lutet lojtarit mos të transferohet te Real Madridi – Lajmi.net
Gurdiola i lutet lojtarit mos të transferohet te Real Madridi
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 13:58, 6 December 2018
Real Madrid është shumë afër ta transferoj një lojtar si të lirë.

Real Madrid me shumë gjasë do ta transferoj Brahim Diazin nga Manchester City.

Talenti spanjoll nuk dëshiron ta vazhdoj kontratën me skuadrën angleze, pasi dëshiron të rikthehet në Spanjë, përcjell “lajmi.net”.

Pep Guardiola e ka lutur Diazin që të qëndroj në skuadër, mirëpo që lojtari dëshiron të largohet në drejtim të Real Madridit.

Skuadra spanjolle tashmë ka arritur marrëveshje personale me talentin, por që duhet të pres verën e ardhshme që ta kompletoj transferimin, pasi atëherë i skadon kontrata. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO