Grushton plakun në market, por ky grusht mund t’i ketë shpëtuar jetën atij /VIDEO – Lajmi.net
Grushton plakun në market, por ky grusht mund t’i ketë shpëtuar jetën atij /VIDEO
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:10, 12 July 2018
Një i ri në një market të Floridas ka grushtuar një të moshuar.

Kamera e sigurisë në një stacion gazi në Tampa, Florida, kapi momentin që një i dyshuar grushtonte një nëpunës të moshuar në fytyrë, transmeton lajmi.net.

Në një kthesë të çuditshme të fatit, viktima përfundoi duke zbuluar se kishte një tumor të trurit, pasi mori një CT për të kontrolluar lëndimet nga sulmet. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO