Gruas i hyn lapsi në sy, pasi taksisti frenon ashpër (Foto +16) – Lajmi.net
Gruas i hyn lapsi në sy, pasi taksisti frenon ashpër (Foto +16)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 14:33, 13 June 2018
Ky është një moment mjaft i rëndë, kur një grua e pësoi një aksident, teksa ajo ishte në një taksi.

Pasagjerja, në të 20-at, ishte ulur në pjesën e prapme të taksit në një bllokim trafiku të ngadalshëm në Bangkok, Tajlandë , dhe duke aplikuar edhe make-up gjatë kohës sa ishte në makinë.

Por shoferi i taksive më pas u aksidentua me një kamion përpara. Ajo goditi karrigen e shoferit dhe aksidentalisht i futet lapsi i syve në syrin e saj të majtë.

Çuditërisht, shkopi nuk preku pjesët vitale të syrit të saj dhe pamja e saj do të jetë e paprekur, sipas mjekëve që e trajtojnë atë.

Vajza ishte ende e vetëdijshme dhe e çuar në spitalin Rajavithi ku mjekët e hoqën laps pa ndonjë dëmtim të përhershëm.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO