Gruaja e shoferit të autobusit shpërthen kur ajo kap mësuesen që ulet pranë burrit të saj – Lajmi.net
Gruaja e shoferit të autobusit shpërthen kur ajo kap mësuesen që ulet pranë burrit të saj
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:06, 11 October 2018
Xhelozia mund të jetë jashtëzakonisht e dëmshme.

Udhëtarët u tronditën kur një grua hyri në një autobus në Filipine dhe filloi të fliste me shoferin e autobusit, dhe ishte ulur pranq tij, transmeton lajmi.net.

Gruaja e tij ka reaguar shumë keq duke e sulmuar atë fizikisht.

Me sa duket, gruaja që u ulë pranë shoferit ishte mësuese. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO