Gjermani, hetime ndaj kompanisë së automjeteve “Audi” – Lajmi.net
Gjermani, hetime ndaj kompanisë së automjeteve “Audi”
Autori: Lajmi.net AutoBota 19:37, 15 March 2017
Në qendrën e kompanisë gjermane të prodhimit të automjeteve "Audi", në Ingolstadt dhe në objektet e saj në Neckersulm janë kryer kontrolle.

Zëdhënësi i kompanisë “Audi”, Toni Melfi, në deklaratën e tij tha se kontrollet e kryera në Ingolstadt dhe Neckersulm me kërkesë të Prokurorisë së Munihut dhe Shtutgartit janë në lidhje me “çështjen e dizelit”.

Fjalët kyçe: Audi, Gjermani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals