Gjashtë ushtrime për stomak të rrafshët (Video) – Lajmi.net
Gjashtë ushtrime për stomak të rrafshët (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 12:08, 3 October 2017
Si të humbni peshë shpejt, pa ushtrime të rënda dhe pa dietë?

Si të dobësoni stomakun dhe këmbët?

Ju mund t’i bëni këto gjashtë ushtrime derisa jeni ulur në karrige dhe rezultatet janë mahnitëse.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: dobësim, këmbë, Stomak

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3