Futbollisti i Chelseas që nuk ka munguar as 1 minutë gjatë këtij sezoni në Premierligë (FOTO) – Lajmi.net
Futbollisti i Chelseas që nuk ka munguar as 1 minutë gjatë këtij sezoni në Premierligë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 7:14, 16 May 2017
Cesar Azpilicueta është futbollisti i Chelseas që nuk ka munguar për asnjë minutë loje gjatë këtij sezoni në Premierligë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Cesar Azpilicueta, Chelsea

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball