Frikë për tifozët e Real Madridit, ja çfarë kanë bërë Mourinho dhe Ronaldo (FOTO) – Lajmi.net
Frikë për tifozët e Real Madridit, ja çfarë kanë bërë Mourinho dhe Ronaldo (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:52, 17 June 2017
Cristiano Ronaldo drejt rikthimit në Manchester United.

Manchester United është padyshim një nga destinacionet më tërheqëse për Cristiano Ronaldon, i cili ka vendosur të largohet nga Real Madrid.

Mourinho dhe Ronaldo kishin prishur raportet në vitin 2013.

Por, Mundo Deportivo shkruan se tani raportet mes dy portugezëve janë të mira, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, kjo e afron Ronaldon edhe më tepër tek rikthimi në Old Trafford. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO