Formacioni me yjet që mund të transferohen falas këtë verë (FOTO) – Lajmi.net
Formacioni me yjet që mund të transferohen falas këtë verë (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaLajme futbolliMerkatoPremier LeagueSerie ASport 23:06, 28 February 2017
Afati kalimtar veror po afrohet, dhe zërat për lëvizje të mëdha sa vazhdojnë të rriten.

Skuadrat që nuk kanë ndërmend të shpenzojnë shumë në këtë afat, tashmë në treg kanë disa lojtarë të njohur që në fund të këtij sezoni u përfundojnë kontratat, dhe mund t’i angazhojnë si transferime të lira.

‘DailyMail’ ka bërë një formacion me lojtarët që në fund të këtij sezoni mbesin pa kontrata./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6   

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO