Formacioni më lojtarët më të shtrenjtë në Superligën Shqiptare (FOTO) – Lajmi.net
Formacioni më lojtarët më të shtrenjtë në Superligën Shqiptare (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 19:35, 13 August 2017
.

Një prej agjencive që merret me vlerën që kanë futbollistët në mbarë botën “Transfermarkt”  ka publikuar formacionin më të shtrenjtë të Kampionatit Shqiptar. Edhe pse informacionet për Shqipërinë janë të pakta, agjencia e ka marrë guximin edhe e ka nxjerrë një formacion.

Shifra totale e formacionit shkon në 5 milionë e 150 mijë euro, lojtari më i shtrenjtë është Liridon Latifi me çmimin prej 825 mijë eurosh, ndërsa formacioni mbizotërohet nga Skënderbeu dhe Partizani

Formacioni më i shtrenjtë sipas “Transfermarkt”: Alban Hoxha; Siljanovski- Jashanica-Malota-Mici; Lilaj-Batha; Bregu-Bakaj-Latifi; Xhejms Adeniji.

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3