Formacioni më i mirë i vitit 2017 në Superligën e Kosovës – Lajmi.net
Formacioni më i mirë i vitit 2017 në Superligën e Kosovës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:42, 12 January 2018
Federata e Futbollit të Kosovës ka organizuar ceremoninë e Laureatëve të Vitit 2017.

Në një ceremoni solemne, janë shpërblyer më të mirët e vitit që lamë pas.

Në këtë ceremoni, është prezantuar edhe formacioni më i mirë i vitit 2017 me Faton Malokun, Armend Thaçin, Armend Dallkun, Ardian Limanin, Rron Brojan, Hamdi Namanin, Mentor Zhdrellan, Xhevdet Shabanin, Florent Hasanin, Mirlind Dakun dhe Genc Hamitin.

Kujtojmë se ‘Futbollisti i Vitit 2017’ u zgjedh Florent Hasani i Trepçës ’89./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Superliga e Kosovës

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels