Formacioni i Man Utd për sezonin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Formacioni i Man Utd për sezonin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:11, 17 May 2017
Man Utd do të bëjë ndryshime të mëdha në formacion për sezonin e ardhshëm. "Daily Mail" ka parashikuar formacionin e ekipit të Jose Mourinhos për edicionin e ri.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Manchester United

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy